Regularne zajęcia taneczne grupowe i indywidualne – SRT Kontrast

Regularne zajęcia taneczne grupowe i indywidualne

Zajęcia taneczne odbywają się raz, dwa, trzy i nawet cztery razy w tygodniu dla grup sportowych. W zależności od chęci i Twojego rozwoju dopasowujemy częstotliwość treningów, aby efekty były jeszcze szybciej widoczne. Wszyscy zaczynają od rekreacji a z nich mogą aspirować do grup sportowych reprezentujących klub na arenie krajowej i zagranicznej.

 
Sprawdź kiedy i w jakim mieście odbywają się zajęcia
GRAFIK ZAJĘĆ

Balet- klasyka

Balet to połączenie harmonii, ładu i piękna, które powala wyrobić świetną dyscyplinę ruchową oraz lekkość poruszania się. Wymaga to dużego nakładu pracy, jednak potrafi być niezwykle przyjemne. Prowadzimy zajęcia baletowe dla dzieci, jak również dla dorosłych. Odkryj wspólnie z nami zaczarowany świat baletu.

ZGŁOŚ SIĘ DO GRUPY

Disco

Świetna zabawa w rytmie przebojów disco! Tego rodzaju zajęcia to ogromna dawka uśmiechu i pozytywnej energii. Rozwijaj poczucie rytmu i poznaj nowe kroki taneczne. Zajęcia stylu disco obejmują żywiołowe układy choreograficzne, podczas których przetestujesz swoją kondycję fizyczną. Zabłyśnij na parkiecie!

ZGŁOŚ SIĘ DO GRUPY

Hip-Hop

Pragniesz zabłysnąć niczym gwiazda telewizyjna? Hip hop to styl otwarty, który jest osadzony w stylistyce street dance. Odnajdziesz w nim takie klasyczne techniki jak: funk, locking oraz popping. To także genialne zestawienie skomplikowanych i skocznych kroków. Z nami możesz nauczyć się go od podstaw.

ZGŁOŚ SIĘ DO GRUPY

Jazz

Taniec jazzowy to połączenie przeróżnych gatunków i styli. Charakteryzuje się gwałtownymi zmianami i dobrą technika baletową. Wszystkie wykonywane ruchy muszą być niezwykle precyzyjne, dlatego tak istotna jest koordynacja poszczególnych części ciała. Wyzwól drzemiące w sobie energię i zamień ją w efektowne widowisko taneczne.

ZGŁOŚ SIĘ DO GRUPY

Broadway

Poczuj się jak gwiazda nowojorskiego Broadwayu i wyraź swoje emocje poprzez taniec, który jest nie tylko pełen ekspresji, ale jednocześnie bardzo widowiskowy. Podczas kursu możesz poznać kroki do światowych musicalowych produkcji. Broadway to nie tylko umiejętności taneczne, ale również gra aktorska.

ZGŁOŚ SIĘ DO GRUPY

Modern

To idealne połączenie tańca klasycznego, modern oraz jazzu. Podczas zajęć rozwiniesz wszystkie grupy mięśniowe i poprawisz koordynację ruchową. Modern pozostawia ponadto wiele swobody na indywidualną interpretacją oraz sporą dawkę ruchu. Przekonaj się czy jest to taniec stworzony właśnie dla Ciebie!

ZGŁOŚ SIĘ DO GRUPY

Break dance

Break dance nazywany bywa także tańcem ulicy i po części wiąże się ze stylem hip hop. To nie tylko energiczny taniec, ale również widowiskowe ewolucje wykonywanie płynnie w rytm muzyki. Sprawdź swoje możliwości i poznaj elementy tańca Power moves, Drops, Toprocks, Footworks, Freezes oraz wielu innych.

ZGŁOŚ SIĘ DO GRUPY

Akrobatyka

Akrobatyka taneczna to świetny sposób na poprawę gibkości ciała, a także koordynacji ruchowej. Nie są to zajęcia wyłącznie gimnastyczne, na tych zajęciach poznasz elementy akrobatyki tanecznej, które możesz wykorzystać w choreografiach, dzięki czemu sprawisz, że Twój taniec będzie jeszcze bardziej efektowny.

ZGŁOŚ SIĘ DO GRUPY

Cheerleaders

Zajęcia łączące sport oraz taniec to idealny wybór. Na kursie odnajdziesz elementy gimnastyki, tańca oraz akrobacji, a także świetną zabawę. Cheerleaders group to również świetne stroje, kolorowe pompony i inne, ciekawe dodatki. Popraw swoją kondycję, koordynację oraz gibkość ciała. Kto wie, może niedługo zrobisz szpagat?

ZGŁOŚ SIĘ DO GRUPY

       

KONTAKTPOZNAŃ I SUCHY LAS

BIURO
tel: 510 431 541
Dyrektor-Iwona Markiewicz 601 551 282, markiewicz.taniec@gmail.com
Manager-Mateusz Markiewicz 886 554 265


Recepcja-Grażyna Grzegorczyk 510 431 541, biuro.srtkontrast@gmail.com
Studio SRT Kontrast
ul.Tomaszewskiego 7
po-śr-czw-pt- 16:30-21:00
wt-17:00-21:00
BIURO ZAWODÓW, KONCERTY, POKAZY
​Marta Stroińska, zawody@fdt.poznan.pl


Dane do przelewów
Markiewicz Art Complex sp z o.o
os.B.Chrobrego 117
60-681 Poznań
NIP 9721266230
nr konta
PKO 83 1020 4027 0000 1402 1372 0554

OBORNIKI

ORGANIZACJA
Iwona Markiewicz
biuro mailowe Marta Stroińska Kuboń
recepcja Lilla Płomińska -Oborniki
e-mail:biuro@srt-kontrast.com

BIURO
SP2 ul.Piłsudskiego 28 64-600 Oborniki
Lila Płomińska 509 605 184
wt-czw godz:16:00-19:00

Dane do korespondencji
SRT KONTRAST
ul.Tomaszewskiego 7
60-692 Poznań