IX OGÓLNOPOLSKIE SPOTKANIA TANECZNE ,,TERPSYCHORA” KŁODAWA 30.11.2019
I miejsce solo disco dance początkujący do 8 lat – JULKA KACZMAREK
I miejsce solo hip hop zaawansowani do 8 lat – JULKA KACZMAREK
I miejsce solo hip hop początkujący 9-11 lat – AMELKA CHUDZIAK
I miejsce solo disco dance zaawansowani 9-11 lat – OLA PIĄTEK
I miejsce solo modern zaawansowani 9-11 lat – OLA PIĄTEK
I miejsce solo hip hop zaawansowani 9-11 lat – MILENA BILIŃSKA
I miejsce solo hip hop początkujący 12-15 lat – POLINA TIUKHAN
I miejsce formacje hip hop do 11 lat – FIX
II miejsce solo modern początkujący do 8 lat – JULKA KACZMAREK
II miejsce solo hip hop początkujący 9-11 lat – NATASZA ROSOŁEK
II miejsce solo hip hop zaawansowani 9-11 lat – GABRYSIA NOWICKA
II miejsce solo hip hop początkujący 12-15 lat – MARTYNA KUBICKA
III miejsce solo hip hop początkujący 9-11 lat – POLA APPOLT
III miejsce solo hip hop zaawansowani 9-11 lat – LENA MANTAJ
III miejsce solo hip hop początkujący 12-15 lat – ADRIAN PIĘTA
III miejsce mini formacje disco dance 9-11 lat – FUN
III miejsce formacje disco dance 9-11 lat – FUN
IV miejsce solo hip hop początkujący 9-11 lat – NASTAZJA ŚRÓDA-KAŹMIERCZAK
IV miejsce solo hip hip zaawansowani 9-11 lat – DARIA PUDE
IV miejsce solo hip hop początkujący 12-15 lat – LENA BROŻEK

Ogólnopolskie Mistrzostwa w Tańcu Nowoczesnym Mark’n’Move 26-27.10. Luboń
I miejsce Robert Krajewski solo HH 12-15 lat zaawans
I miejsce Mikołaj Stefański solo HH +16 śr.zaawa
I miejsce Mikołaj Stefański solo disco +16 począt
I miejsce Klaudia Stefens solo HH +16 począt
I miejsce Melania Raczkiewicz i Robert Krajewski duet HH 12-15 lat
I miejsce Kontrast Junior Mini grupa HH 12-15 lat
I miejsce Kontrast Senior Mini grupa HH +16
I miejsce Kontrast Junior Formacja HH 12-15 lat
II miejsce Pola Lewandowicz solo disco do 7 lat począt
II miejsce Aleksandra Mutzbauer-Kozłowska solo disco do 7 lat średnio
II miejsce Aleksandra Piątek solo PAI do lat 11
II miejsce Aleksandra Piątek solo disco do 11 lat zaawans
II miejsce Jakub Daćkus solo PAI 12-15 lat
II miejsce Anna Flajszer solo PAI +16
II miejsce Julia Sporek solo HH +16 zaawans
II miejsce Emilia Kubiak solo HH +16 poczat
II miejsce Oliwia Kozikowska solo disco +16 początk
II miejsce POWER FRIK grupa disco do 11 lat
II miejsce FURIA Inne Formy Tańca +16
II miejsce FIX formacja HH do 11 lat
II miejsce Kontrast Senior Formacja HH +16
III miejsce Melania Raczkiewicz solo HH 12-15 lat
III miejsce Anna Flajszer i Mikołaj Stefański duet disco +16
III miejsce Dominika Stabno solo HH +16 poczat
III miejsce FUN grupa disco do 11 lat
III miejsce FUN formacja disco do 11 lat
IV miejsce Majka Łuczak solo HH do 11 lat zaawans
IV miejsce Aleksnadra Korytowska solo HH +16 średnio
IV miejsce Anna Beym solo HH +16 poczatk
V miejsce Nastazja Śróda Kaźmierczak solo HH do 11 lat pocz
V miejsce Nastazja Śróda Kaźmierczak solo disco do 11 lat pocz
V miejsce Zosia Ostoja Zagórska solo HH 12-15 lat zaawans
V miejsce Ola Nowak solo HH +16 pocz
Ursynowski Turniej Tańca Sportowego Warszawa 19.X.2019
III miejsce Aleksandra Piątek solo PAI do lat 11

IV miejsce
Aleksandra Piątek solo disco dance do lat 11

I miejsce Mikołaj MIKI Stefański solo HH +16 lat

II miejsce – Maja MAJONEZ Łuczak solo HH do lat 11

II miejsce – Zosia ZOZA Ostoja-Zagórska solo HH 12-15 lat

II miejsce – Kontrast Junior FRX mini formacje 12-15 lat

II miejsce JULKA Sporek solo HH +16 lat

III miejsce – Mela MELANŻ Raczkiewicz solo HH 12-15 lat

III miejsce Maria MERY Ostańska solo HH +16 lat

IV miejsce Wiktoria WIXA Ciechanowska solo HH +16 lat

Summer Dance Festival Miękinia 15.06.2019
I miejsce solo modern 12-15 lat Kuba Daćkus
I miejsce duet modern 12-15 lat Jagoda Białobłocka i Kuba Daćkus
II miejsce solo modern 12-15 lat Jagoda Białobłocka 
Taneczna Środa – Środa Wielkopolska 8.06.2019

II miejsce solo HH 16+ open mężczyźni – Mikołaj Stefański

Zachodnie Zderzenie 9.06.2019

I miejsce solo HH junior – Jakub Daćkus 

I miejsce solo modern junior – Jakub Daćkus

I miejsce duety HH junior – Marysia Kozłowicz i Tosia Adamczyk

I miejsce mini formacje HH junior – Crazy 

I miejsce formacje disco dance kids – FUN

II miejsce solo jazz junior/adults – Jagoda Białobłocka 

II miejsce duety contemporary junior/adults – Jagoda Białobłocka i Jakub Daćkus

II miejsce duety HH junior – Dominika Gulczyńska i Marysia Kryger 

II miejsce mini formacje HH adults – Brave Ladies 

III miejsce solo HH kids – Basia Szymańska

III miejsce formacje HH kids – FIX 

III miejsce formacje HH junior – Crazy 

IV miejsce solo HH junior – Marysia Kryger 

V miejsce solo HH junior – Tosia Adamczyk

Luboński Festiwal Tańca Debiuty 2019, 25.05.2019

I miejsce solo 12-15 lat – Tosia Adamczyk

II miejsce duet 12-15 lat – Tosia Adamczyk, Maria Kozłowicz

II miejsce solo 12-15 lat – Maria Kozłowicz

II miejsce mini formacja 12-15 lat – Fire Flash

III miejsce mini formacja 12-15 lat – Crazy

III miejsce formacja 12-15 lat – Crazy

III miejsce mini formacja do lat 11 – Hit

Wyróżnienie formacja – Fire Flash
Wyróżnienie mini formacja – Fame
Artistic Dance Cup Luboń (19.05) 

II miejsce Jazz Dance Small Team Youth&Adults – Furia 

II miejsce Contemporary Ballet Small Team Youth&Adults – Flow 

VIII miejsce Jazz Dance Solo Juniors – Jagoda Białobłocka 

KM IDO Karczew 3-5.05
7 miejsce/12 formacja adults -Kontrast Senior
10 miejsce/64 duety junorów –  duet Melania Raczkiewicz  i Robert Krajewski
13 miejsce /15 formacja Kontrast Junior-FRX
14 miejsce/22 grupa kontrast senior
16 miejsce/34 – solo junior male – Robert Krajewski
17 miejsce/28-grupa  kontrast junior-FRX
16 miejsce/22 grupa kontrast senior 2-Furia
19 miejsce /26 solo adults 1 male -Darek Zagrodzki
19 miejsce/37 duet adults Wiktoria Ciechanowska i  Julia Gulczyńska
23 miejsce/68 solo children female Maja Łuczak
24 miejsce/67 solo adults 1 female Julia Gulczyńska
24 miejsce/67 solo adults 1 female Julia Sporek
45 miejsce/114 solo  junior female Melania Raczkiewicz
45 miejsce/114 solo  junior female Nadia Bryczkowska
60 miejsce/67 solo adults female Wiktoria Ciechanowska
92 miejsce/114 solo junior female Wiktoria Szymoniak
101 miejsce/114 solo junior female Angelina Gillio
**
Otwarte Mistrzostwa Polski federacji WADF Inowrocław (26.04) 

I miejsce Urban Street solo 12-13 lat Robert Krajewski 

II miejsce Urban Street duety 12-13 lat Melania Raczkiewicz i Robert Krajewski

V miejsce Urban Street solo 12-13 lat Zosia Ostoja-Zagórska 

V miejsce Urban Street showcases 12-15 lat FRX

VIII miejsce Urban Street small teams 12-13 lat FRX
**

XII Ogólnopolski Turniej Tańca Nowoczesnego w Brodnicy (8.04) 

I miejsce duet hip hop 13-16 lat – Melania Raczkiewicz i Robert Krajewski

III miejsce solo hip hop 13-16 lat – Robert Krajewski 

V miejsce mini formacja hip hop 13-16 lat – FRX 

V miejsce formacja hip hop 13-16 lat – FRX
**

KM IDO Modern i Balet Ossa 2019
V miejsce Jakub Daćkus solo modern junior
**

Ogólnopolski Turniej Tańca o Puchar Burmistrza Miasta Kościana 

I miejsce solo modern 12-15 lat – Kuba Daćkus 

II miejsce duety modern 12-15 lat – Jagoda Białobłocka i Kuba Daćkus
**

Let’s Dance Oborniki 30.03

I miejsce solo PAI juniorzy  – Kuba Daćkus

I miejsce solo hip hop juniorzy open – Robert Krajewski

I miejsce duety hip hop juniorzy – Melania Raczkiewicz i Robert Krajewski

I miejsce mini formacje hip hop juniorzy – FRX

I miejsce formacje hip hop juniorzy – FRX

II miejsce solo hip hop dzieci debiuty – Basia Szymańska

II miejsce duety hip hop maluszki – Julia Brudz i Zuzia Brudz

II miejsce duety hip hop dorośli – Julia Gulczyńska i Wiktoria Ciechanowska  

II miejsce mini formacje IFT dorośli – FURIA

II miejsce mini formacje hip hop dorośli – KONTRAST SENIOR

II miejsce formacje cheerleaders open – FURIA

II miejsce formacje hip hop dorośli – KONTRAST SENIOR

III miejsce solo hip hop dzieci open – Maja Łuczak

III miejsce solo PAI juniorzy  – Jagoda Białobłocka

III miejsce duety hip hop maluszki – Oliwia Buccholz i Julia Kaczmarek

III miejsce mini formacje IFT dorośli – FLOW

III miejsce mini formacje DD dzieci – POWER FRIK

IV miejsce solo DD dzieci debiuty – Ola Kozłowska

IV miejsce solo hip hop dzieci debiuty – Julia Wicherek

IV miejsce solo hip hop juniorzy open – Nadia Bryczkowska

IV miejsce solo PAI dorośli  – Ania Flajszer

IV miejsce formacje DD dzieci – FUN

V miejsce solo hip hop dorośli open – Julia Sporek

V miejsce formacje DD dzieci – POWER FRIK

V miejsce formacje DD juniorzy – FLEX

VI miejsce solo DD dzieci open – Antosia Dowgwiłło

VI miejsce solo hip hop dzieci debiuty – Wiktoria Nowak    

VI miejsce solo PAI juniorzy – Natasza Zydorczak

VI miejsce solo hip hop juniorzy debiuty – Wiktoria Borowczyk

VI miejsce solo PAI dorośli open – Marcelina Bilińska

VI miejsce mini formacje hip hop dorośli – FURIA

VI miejsce formacje hip hop dzieci – FIX

VI miejsce formacje IFT dorośli – FLOW

VII miejsce solo hip hop dzieci debiuty – Milena Kubala

IX miejsce mini formacje hip hop dorośli – FIRE FLASH
**

Wiosenne Fanaberie Gniezno 23.03
II miejsce formacje hip hop do lat 11 – FIX
II miejsce formacje inne formy tańca do lat 11 – FUN
**
Chance for Dance Toruń 17.03

I miejsce solo PAI juniorzy – Kuba Daćkus
I miejsce solo hip hop juniorzy 1 zaawansowani – Robert Krajewski
I miejsce mini formacja jazz dorośli – Furia
II miejsce solo hip hop juniorzy 2 śr. zaawansowani – Julia Sporek
II miejsce duety hip hop juniorzy – Melania Raczkiewicz i Robert Krajewski
II miejsce mini formacje hip hop dorośli – Kontrast Senior
III miejsce formacje hip hip juniorzy – FRX
IV miejsce solo hip hop juniorzy 1 zaawansowani – Zosia Ostoja-Zagórska
IV miejsce solo hip hop dorośli śr. zaawansowani – Mikołaj Stefański
IV miejsce mini formacje hip hop dorośli – Furia
V miejsce solo hip hop juniorzy 1 zaawansowani – Kuba Daćkus
V miejsce solo hip hop juniorzy 2 początkujący – Oliwia Kozikowska
V miejsce solo PAI dorośli – Ania Flajszer
V miejsce duety hip hop dorośli – Julia Gulczyńska i Wiktoria Ciechanowska
VI miejsce solo hip hop juniorzy 1 zaawansowani – Melania Raczkiewicz
**

United Dance Arena MOGILNO 23-24.02.2019
I miejsce  Jagoda Białobłocka i Jakub Daćkus duet contemporary balet 12-15 lat
**
X OGÓLNOPOLSKIE MISTRZOSTWA TAŃCA NOWOCZESNEGO „ZACHODNIE ZDERZENIE” 10.02.2019 – Poznań

I miejsce Maja Łuczak – Solo HH 7-11 lat

I miejsce Power Frik – Mini Formacja Disco 7-11 lat

III miejsce Michalina Jerzyńska – Solo HH 7-11 lat

IV miejsce Kamila Szymańska – Solo HH 7-11 lat

III miejsce Maria Kryger – Solo HH 12-15 lat

IV miejsce Antonina Derda – Solo HH 12-15 lat

V miejsce Maria Kozłowicz – Solo HH 12-15 lat

VI miejsce Szymon Haras – Solo HH 12-15 lat

VII miejsce Antonina Adamczyk – Solo HH 12-15 lat

II miejsce Formacja Crazy HH 12-15 lat

IV miejsce Formacja Fame 12-15 lat

II miejsce Mini Formacja Fire Flash – pow. 16 lat

IV miejsce Formacja Fire Flash – pow. 16 lat
**

Festiwal Tańca Nowoczesnego „Mazovia Open 2019″ Pruszków k/Warszawy

I miejsce Jagoda Białobłocka i Jakub Daćkus duet contemporary balet 12-15 lat

 


       

KONTAKT



POZNAŃ

BIURO
tel: 510 431 541
Dyrektor-Iwona Markiewicz 601 551 282, markiewicz.taniec@gmail.com
Manager-Emilia Zembrzuska
Kierownik techniczny-Barbara Janusz 506 080 156

Recepcja-Grażyna Grzegorczyk 510 431 541, biuro.srtkontrast@gmail.com
Studio SRT Kontrast
ul.Tomaszewskiego 7
po-śr-czw-pt- 16:30-21:00
wt-17:00-21:00

BIURO
Dom Kultury Dąbrówka
Justyna Błaszków
środa-piątek
16:00-20:00

BIURO ZAWODÓW, KONCERTY, POKAZY
​Emilia Zembrzuska, zawody@fdt.poznan.pl


Dane do przelewów
Markiewicz Art Complex sp z o.o
os.B.Chrobrego 117
60-681 Poznań
NIP 9721266230
nr konta
PKO 83 1020 4027 0000 1402 1372 0554

SUCHY LAS/OBORNIKI

ORGANIZACJA
Iwona Markiewicz
biuro mailowe Marta Stroińska Kuboń
recepcja Barbara Janusz -Suchy Las
recepcja Lilla Płomińska -Oborniki
e-mail:srt.oborniki@fdt.poznan.pl

BIURO
Gimnazjum nr 3 Oborniki ul.Piłsudskiego 28
Lila Płomińska 509 605 184
wt-czw godz:16:00-19:00

Dane do przelewów
SRT KONTRAST
ul.Tomaszewskieg 7
60-692 Poznań
NIP 7871563098
konto
ING 18 1050 1520 1000 0097 1792 9401
+ imię i nazwisko, grupa, mc

Dane do korespondencji
SRT KONTRAST
ul.Tomaszewskiego 7
60-692 Poznań