Grand Prix Polski Dance Września 8-9.12.2018.

Duet Hip-Hop do lat 8 – Julia i Zuzanna Brudz – 1 miejsce

Solo Contemporary 12-15 lat Jakub Daćkus – 2 miejsce
**

VIII Ogólnopolskie Spotkania Taneczne „Terpsychora” 01.12.2018 w Kłodawie.

I miejsce duet Hip Hop do lat 7 – Oliwia Buchholz i Julia Kaczmarek,
II miejsce formacja Disco 8-11 – FUN,
II miejsce formacja Jazz 8-11 – FRESH,
III miejsce mini formacja Disco 12-15 – FLEX,
II miejsce mini formacja MODERN 16-20 –   FLOW,
II miejsce formacja Hip Hop 12-15 – FIRE FLASH.
**

World Dance Championship WADF Liberec (Czechy) – 18.11.2018

 I miejsce – FORMACJA HIP-HOP 12-15 – FRX

I miejsce – DUET HIP-HOP 12-15 – Melania Raczkiewicz i Robert Krajewski

II miejsce – MINI FORMACJA 12-15 HIP-HOP – FURIA

II miejsce – DUET HIP-HOP pow.16 – Wiktoria Ciechanowska i Julia Gulczyńska

II miejsce – MINI FORMACJA HIP-HOP pow. 16 – SENIORITAS

III miejsce – MINI FORMACJA HIP-HOP 12-15 – FRX

III miejsce – SOLO HIP-HOP 7-11 – Maja Łuczak

III miejsce – SOLO HIP-HOP 12-15 male – Robert Krajewski

III miejsce – SOLO HIP-HOP 12-15 female – Julia Sporek

III miejsce – SOLO HIP-HOP pow. 16 – Julia Gulczyńska

IV miejsce – SOLO HIP-HOP 12-15 female– Nadia Bryczkowska

IV miejsce – SOLO HIP-HOP 12.15 male – Jakub Daćkus

VI miejsce – SOLO HIP-HOP 12-15 female– Zofia Ostoja-Zagórska

VII miejsce – SOLO HIP-HOP pow. 16 female – Wiktoria Ciechanowska

VIII miejsce – SOLO HIP-HOP pow. 16 female – Maria Ostańska
**

WYNIKI SRT KONTRAST podczas Mark’n’Move Championships – 27-28.10.2018

II miejsce – Solo Hip-Hop do 11 lat – zaawansowani – Maja Łuczak

IX miejsce – Solo Hip-Hop – juniorzy – zaawansowani

V miejsce – Solo Hip-Hop – dorośli – Mikołaj Stefański

III miejsce – Solo Hip-Hop – juniorzy – początkujący Antonina Adamczyk

IV miejsce – Solo Hip-Hop – juniorzy – początkujący – Maria Kryger

II miejsce – Solo Hip-Hop – dorośli – początkujący – Dominika Stabno

III miejsce – Solo Hip-Hop – dorośli – początkujący – Anna Beym

IV miejsce – Solo Hip-Hop – juniorzy – zaawansowani – Robert Krajewski –

I miejsce – Duet Hip-Hop – Wiktoria Ciechanowska i Julia Gulczyńska – dorośli

I miejsce – Duet Hip-Hop – Oliwia Pietrzak i Julia Sporek – juniorzy

II miejsce – Duet Hip-Hop – Melania Raczkiewicz i Robert Krajewski – juniorzy

VI miejsce – Mini Formacja DISCO – juniorzy – FLEX

III – miejsce Mini Formacja DISCO – POWER FRIK – dzieci

II miejsce – Mini Formacja Hip-Hop – FURIA – juniorzy

II miejsce – Mini Formacja Hip-Hop – SENIORITAS – dorośli

VIII miejsce – Mini Formacja Hip-Hop – FRX – juniorzy

IV miejsce – Formacja DISCO – FUN – dzieci

II miejsce – Formacja Hip-Hop – FRX – juniorzy
**

BREMERHAVEN – NIEMCY -28.06 – IDO EUROPEAN HIP HOP, BREAK DANCE AND ELECTRIC BOOGIE CHAMPIONSHIPS

XIII miejsce /85 Julia Sporek i Oliwia Pietrzak duet HH 12-15 lat
**

PRZEŹMIEROWO IX MISTRZOSTWA TAŃCA NOWOCZESNEGO -23.06

I miejsce Antonina Adamczyk solo HH 12-15 lat

I miejsce Maria Kozłowicz i Antonina Adamczyk duet HH 12-15 lat

I miejsce IMPULS mini formacja HH 12-15 lat

I miejsce CRAZY formacja HH 12-15 lat
**

SZCZECIN –16.06 – MISTRZOSTWA EUROPY WADF

I miejsce Melania Raczkiewicz i Robert Krajewski duet HH 12-15 juniorzy

I miejsce SENIORITAS formacja HH pow.lat 16

II miejsce Robert Krajewski dolo HH 12-15 lat

II miejsce SENIORITAS mini formacja HH pow.lat 16

III miejsce FRX formacja HH 12-15 lat

IV miejsce Maja Łuczak solo HH do 11 lat

IV miejsce FURIA mini formacja HH 12-15 lat

V miejsce Wiktoria Ciechanowska i Julia Gulczyńska duet HH pow. Lat 16

VI miejsce Jakub Daćkus solo modern 12-15 lat
**

OPALENICA STREET DANCE SESION TURNIEJ TAŃCA 16.06

I miejsce Milena Bilińska i Gabrysia Chęcińska duet HH do 11 lat

II miejsce Julia Kaczmarek i Oliwia Buchholz duet do 11 lat

II miejsce CRAZY mini formacja HH do 12 lat

V miejsce Dominika Gulczyńska i Michalina Jerzyńska duet HH do 12 lat

V miejsce CRAZY formacja HH 12-15 lat
**

Zielona Góra 01.06 – XIV Serce Ulicy

​IV miejsce Majka Łuczak solo Hip Hop do lat 12
**

Kiełczów ​k/Wrocławia 20.05-II Ogólnopolski Turniej Tańca Nowoczesnego TOP

​I miejsce Ania Flajszer solo modern jazz pow. lat 15 debiuty
**

Warszawa 26.05-XII Bemowskie Dni Taneczne „WARSAW CUP”

III miejsce Jana Jungmann solo modern jazz pow. lat 15
​IV miejsce Miriam Piskorska solo modern jazz pow. lat 15
**

ŚRODA  WLKP – 19.05. IX Ogólnopolski Turniej Tańca Nowoczesnego

I miejsce SENIORITAS formacja 16+

I miejsce SENIORITAS mini formacja 16+

I miejsce Julia Sporek i Oliwia Pietrzak duety 12-15 open

I miejsce FIX formacje do 11 III liga

I miejsce CRAZY formacje 12-15 II-III liga

II miejsce Robert Krajewski solo ch. 12-15 open

III miejsce FRX formacja 12-15 open

​III miejsce IMPULS mini formacja 12-15 I liga​

III miejsce Melania Raczkiewicz i Robert Krajewski duety 12-15 open

III miejsce Julia Gulczynska i Wiktoria Ciechanowska duety 16+

IV miejsce FRX mini formacje 12-15 open

V miejsce Maria Ostanska solo 16+ open

VI miejsce Milena Bilinska i Gabrysia Checinska duety do 11 lat open

VII  miejsce Melania Raczkiewicz solo 12-15 open
**

*KOŚCIAN – 29.04-  Turniej Tańca Nowoczesnego*

II miejsce Jana Jungmann solo modern jazz pow. lat 15

II Miejsce Kuba Daćkus solo modern jazz 12-15 lat
**

INOWROCŁAW – 21.04 – Mistrzostwa Polski WADF*

I miejsce Melania Raczkiewicz i Robert Krajewski duet HH 13-14 lat

II miejsce Oliwia Pietrzak i Julia Sporek duet HH 14-15 lat

II miejsce SENIORITAS large team formacje HH pow. Lat 15

II miejsce FRX small team HH 12-13 lat

III miejsce Melania Raczkiewicz solo HH 14-15 lat

V miejsce FURIA small team HH 14-15 lat

V miejsce SENIORITAS small team pow. Lat 15
**

BYDGOSZCZ – 15.04- Bydgoska Układanka Taneczna

I miejsce Jana Jungmann solo jazz pow. Lat 15

III miejsce Kuba Daćkus solo jazz do 15 lat

IV POWER PIK – Mini Formacja disco do 11 lat

V miejsce FUN- Formacja Disco do 11 lat

VII miejsce FRESH – Formacja jazz do 11 lat

IX miejsce FUN – Formacja Inne Formy Tańca do 11 lat
**

BRODNICA – 08.04- Ogólnopolski Turniej Tańca Nowoczesnego

I miejsce Maja Łuczak solo HH do 11 lat

I miejsce FRX -Formacja HH do 15 lat

II miejsce SENIORITAS – Mini formacja HH pow.15 lat

II miejsce SENIORITAS – Formacja HH pow.15 lat

III miejsce Melania Raczkiewicz , Robert Krajewski duet HH do 15 lat

III miejsce FRX – Mini formacja HH do 15 lat

III miejsce Melania Raczkiewicz solo HH do 15 lat
**

POZNAŃ 07.04- Mistrzostwa Tańca Nowoczesnego Zachodnie Zderzenie

I miejsce Jana Jungmann solo jazz pow.15 lat

I miejsce Maja Łuczak solo HH do 11 lat

I miejsce Julia Kaczmarek , Oliwka Buchholz duet HH do 8 lat

II miejsce Marcelina Bilińska , Gabrysia Chęcińska duet HH do 11 lat

II miejsce POWER PIK -mini formacja disco do 11 lat

II miejsce Jana Jungmann , Miriam Piskorska duet modern jazz pow.15 lat

III miejsce FUN -Formacja Inne Formy Tańca do 11 lat

IV miejsce Miriam Piskorska solo jazz pow.15 lat

IV miejsce Zosia Ostoja Zagróska solo HH do 15 lat

V miejsce Kuba Daćkus solo jazz do 15 lat
**

BIAŁE BŁOTA – 22.03-25.03- XIX Ogólnopolski Festiwal Tańca

V miejsce Julia Sporek i Oliwia Pietrzak duet HH 12-15 lat

V miejsce Julia Sporek solo HH 12-15 lat

VI miejsce FURIA mini formacja 12-15 lat

TWARDOGÓRA- 17-18.03- Krajowe Mistrzostwa Polski IDO HH, HHB,BD,EB,SDS

II miejsce Julia Sporek i Oliwia Pietrzak duet HH 12-15 lat

VII miejsce FURIA mini formacja HH 12-15 lat

XIV miejsce Melania Raczkiewicz i Robert Krajewski duet HH 12-15 lat

XVI miejsce Robert Krajewski solo HH 12-15 lat
**

GNIEZNO-17.03-Wiosenne Fanaberie Hip Hop

II miejsce CRAZY KIDS- mini formacja HH do lat 11

III miejsce IMPULS -mini formacja HH 12-15 lat

III miejsce Michalina Jerzyńska solo HH do lat 11

V miejsce Dominika Gulczyńska solo HH do lat 11

V miejsce CRAZY formacja HH 12-15 lat

V miejsce Michalina Jerzyńska i Dominika Gulczyńska duet HH do lat 11

VI miejsce Martyna Krzyżanowska solo HH do lat 11
**

LEGIONOWO – 14.01 Międzynarodowy Turniej Tańca Time For Dance

II miejsce – Wiktoria Ciechanowska, solo  HH dorośli +16

III miejsce – Robert Krajewski, solo  HH juniorzy 12-15 lat

​IV miejsce – ​Melania Raczkiewicz , Robert Krajewski, duet HH juniorzy 12-15 lat

​V miejsce – Wiktoria Ciechanowska , Julia Gulczyńska, duet HH dorośli +16


       

KONTAKT



POZNAŃ, SUCHY LAS

BIURO
Ewa Muszalska nr telefonu 510 831 604
Grażyna Grzegorczyk 510 431 541
Studio SRT Kontrast
ul.Tomaszewskiego 7
po-wt-śr-17:00-20:00
czw-16:30-20:00
pt- 16:30-20:00
BIURO
Dom Kultury Dąbrówka
Justyna Błaszków
środa-piątek
16:00-20:30

BIURO ZAWODÓW, KONCERTY
​Grażyna Grzegorczyk​ 510 431 541

Dane do przelewów
Markiewicz Art Complex sp. z o.o.
os.B.Chrobrego 117
60-681 Poznań
NIP 9721266230
nr konta
PKO 83 1020 4027 0000 1402 1372 0554

OBORNIKI

ORGANIZACJA
Iwona Markiewicz
Anna Łukaszyk
tel:601 551 282
e-mail:srt.oborniki@fdt.poznan.pl

BIURO
Gimnazjum nr 3 Oborniki ul.Piłsudskiego 28
Lila Płomińska 509 605 184
wt-czw godz:16:00-19:00

Dane do przelewów
Markiewicz Art Complex
os.B.Chrobrego 117
60-681 Poznań
NIP 78781469933
konto
ING 13 1050 1520 1000 0091 3992 4048
+ imię i nazwisko, grupa, mc

Dane do korespondencji
Markiewicz Art Complex Szkoła Ruchu i Tańca
ul.Tomaszewskiego 7
60-692 Poznań