FESTIWALOWE OSIĄGNIĘCIA SZKOŁY RUCHU I TAŃCA

MIKOŁAJKI 8-11.12
Międzynarodowy event IDO World Dance Week

I miejsce grupa FURIA HH od 12 do 15 lat

***
WRZEŚNIA 10.12
Grand Prix Polski Dance

II miejsce FREAK OUT KIDS formacja HH od 9-11 lat
III miejsce FREAK OUT JUNIOR formacja HH od 12-15 lat
III miejsce FREAK OUT KIDS miniformacja HH od 9-11 lat
III miejsce FREAK OUT JUNIOR miniformacja HH od 12-15 lat
III miejsce Krajewski Robert i Kuba Daćkus DUET HH od 9-11 lat
III miejsce Krajewski Robert SOLO HH od 9-11 lat
***

ZIELONA GÓRA 3.12
GRAND PRIX „XII Serce Ulicy 2016″

I miejsce FREAK OUT KIDS miniformacja HH do lat 11
I miejsce FREAK OUT JUNIOR miniformacja HH 12-15 lat

I miejsce Krajewski Robert i Kuba Daćkus DUET HH do lat 11
I miejsce Gulczyńska Julia i Wiśniewska Julia DUET HH 12-15 lat

I miejsce Krajewski Robert SOLO HH do lat 11
II miejsce Daćkus Kuba SOLO HH do lat 11

I miejsce Ostańska Maria SOLO HH 12-15 lat
III miejsce Sońta Dominika SOLO HH 12-15 lat

***
OPOLE 20.11
III Opolski Festiwal Tańca

I miejsce FREAK OUT KIDS formacja HH do lat 11
I miejsce FREK OUT JUNIOR formacja HH 12-15 lat

I miejsce FREAK OUT KIDS miniformacja HH do lat 11
I miejsce FREK OUT JUNIOR miniformacja HH 12-15 lat

I miejsce Robert Krajewski i Kuba Daćkus DUET HH do lat 11

II miejsce Karolina Małecka SOLO HH początkujący do lat 11

I miejsce Nikola Dębska SOLO HH średniozaawansowany do lat 11
II miejsce Melania Raszkiewicz SOLO HH średniozaawansowany do lat 11
III miejsce Ania Mielcarska SOLO HH średniozaawansowany do lat 11

II miejsce Julia Gulczyńska SOLO HH średniozaawansowany 12-15 lat
III miejsce Weronika Małecka SOLO HH średniozaawansowany 12-15 lat

I miejsce Oliwia Sekuła solo HH zaawansowany do lat 11

I miejsce Robert Krajewski SOLO HH zaawansowany do lat 11
II miejsce Kuba Daćkus SOLO HH zaawansowany do lat 11

I miejsce Dominika Sońta SOLO HH zaawansowany 12-15 lat
III miejsce Maria Ostańska SOLO HH zaawansowany 12-15 lat
***
POZNAŃ 15.10
II OGÓLNOPOLSKIE MISTRZOSTWA MARK’N’MOVE 2016

Disco Dance Grupy Open Class 11-
2 miejsce – FUKS
Hip Hop Solo Female Sr.Zaawans. Open Class 11
5 miejsce – Melania Raczkiewicz
12 miejsce – Oliwia Sekuła
12 miejsce – Nicole Dębska

Hip Hop Solo Male Sr.Zaawans. Open Class 12-15
2 miejsce – Ksawery Krakowiak

Hip Hop Solo Male Zaawans. Open Class 11
2 miejsce – Jakub Daćkus
3 miejsce – Robert Krajewski

Inne Formy Grupy Open Class 11
8 miejsce – PIKOLO

Inne Formy Formacje Open Class 11
7 miejsce – FUKS

Hip Hop Formacje Open Class 11
4 miejsce – FREAK OUT KIDS

Hip Hop Grupy Open Class 12-15
4 miejsce – FREAK OUT JUNIOR

Hip Hop Duety Open Class 12-15
1 miejsce – Oliwia Pietrzak, Julia Sporek

Inne Formy Formacje Open Class 7
1 miejsce – FUN

Hip Hop Duety Open Class 11
2 miejsce – Jakub Daćkus, Robert Krajewski

Hip Hop Formacje Open Class 12-15
2 miejsce – FREAK OUT JUNIOR

***
LUBOŃ 11.06
Dance Challenge II Ogólnopolski Turniej Tańca Nowoczesnego

I miejsce Sonia Pijanowska solo jazz pow. lat 15
I miejsce Oliwia Pietrzak i Julia Sporek duet HH 12-15 lat
I miejsce – FREAK OUTY JUNIORZY – Formacja HH 12-15 lat
I miejsce – FURIA – mini formacja HH 12-15 lat
II miejsce – FREAK OUT JUNIOR – mini formacja HH 12-15 lat
III miejsce Julia Sporek solo HH 12-15 lat
IV miejsce Dominika Sońta solo HH 12-15 lat
IV miejsce Kinga Sikorska solo HH pow. lat 15
​IV miejsce FUKS mini formacja disco do 11 lat
V miejsce – wyróżnienie PIKOLO formacja do lat 8​
VI miejsce Ania Kaczmarek solo HH 12-15 lat
​VII miejsce FUKS – wyróżnienie formacja performing art do 11 lat
***
GORZÓW WLKP. 08.05
Festiwal FAZA
I miejsce Marcelina Bilińska solo disco 12-15 lat
I miejsce Katarzyna Geisler solo jazz 12-15 lat
I miejsce FURIA mini formacja HH 12-15 lat

***
23.04
BYDGOSKA UKŁADANKA TANECZNA

FURIA
I miejsce w kat. hip hop mini formacje do lat 15

FREAK OUT KIDS
I miejsce w kat. hip hop mini formacje do lat 11
I miejsce w kat. hip hop duety do lat 11
Robert Krajewski i Kuba Daćkus

III miejsce w kat. hip hop formacje do lat 11

FREAK OUT JUNIOR
I miejsce w kat. hip hop formacje do lat 15

***
JÓZEFÓW 22-24.04
KRAJOWE MISTRZOSTWA POLSKI JÓZEFÓW (eliminacje do Mistrzostw Europy i Świata)

JAKUB PEWIŃSKI …
II miejsce w kategorii hip hop solo pow. 15 lat,
IV miejsce w kat. electric boogie pow. 15 lat

IGOR KRZYŻANIAK
III miejsce w kat. electric boogie pow. 15 lat
IV miejsce w kat. hip hop solo pow. 15 lat

***
POZNAŃ 03.04
Zachodnie Zderzenie
– I miejsce Kuba Daćkus i Robert Krajewski duet HH do lat 11
– I miejsce Jakub Pewiński solo HH+16
– I miejsce PIKOLO Formacja inne formy tańca do lat 7
– III miejsce Robert Krajewski solo HH do 11 lat
– IV miejsce Kuba Daćkus solo HH do 11 lat

***
GNIEZNO 19.03
Fanaberie HIP-HOP
SOLO HIP-HOP DZIEWCZYN DO LAT 11
– II miejsce Agata SekułaSOLO HIP-HOP DZIEWCZYN 12-15 LAT
– II miejsce Julia Sporek
– III miejsce Maria Ostańska
SOLO HIP-HOP DZIEWCZYN POWYŻEJ LAT 15
– II miejsce Kinga Sikorska

SOLO HIP-HOP CHŁOPCY DO LAT 11
– I miejsce Robert Krajewski
– III miejsce Jakub Daćkus

SOLO HIP- HOP CHŁOPCY 12-15 LAT
– III miejsce Ksawery Krakowiak

SOLO HIP- HOP CHŁOPCY POWYŻEJ LAT 15
– II miejsce Igor Krzyżaniak

DUETY HIP-HOP DO LAT 11:
– II miejsce Sekuła Agata i Sekuła Oliwia

DUETY HIP-HOP 12-15 LAT:
– I miejsce Julia Sporek i Oliwia Pietrzak
– III miejsce Maria Ostańska i Zosia Illukowicz

DUETY HIP-HOP POWYŻEJ LAT 15
– II miejsce Igor Krzyżaniak i Julia Stuper

MINIFORMACJE HIP-HOP DO LAT 11:
– I miejsce FREAK OUT KIDS

MINIFORMACJE HIP-HOP 12-15 LAT
– II miejsce FURIA

FORMACJE HIP- HOP DO LAT 11
– I miejsce FREAK OUT KIDS

FORMACJE HIP-HOP 12-15 LAT
– II miejsce FREAK OUT JUNIOR

***
INOWROCŁAW 28.02
II miejsce formacja Freak Out Kids kategoria 7-11 lat

***
LEGIONOWO 16-17.01
Ogólnopolski Turniej Tańca Nowoczesnego Time For Dance
I miejsce – Jakub Pewiński solo Hip- Hop + 16
***


       

KONTAKT



POZNAŃ

BIURO
tel: 510 431 541
Dyrektor-Iwona Markiewicz 601 551 282, markiewicz.taniec@gmail.com
Manager-Emilia Zembrzuska
Kierownik techniczny-Barbara Janusz 506 080 156

Recepcja-Grażyna Grzegorczyk 510 431 541, biuro.srtkontrast@gmail.com
Studio SRT Kontrast
ul.Tomaszewskiego 7
po-śr-czw-pt- 16:30-21:00
wt-17:00-21:00

BIURO
Dom Kultury Dąbrówka
Justyna Błaszków
środa-piątek
16:00-20:00

BIURO ZAWODÓW, KONCERTY, POKAZY
​Emilia Zembrzuska, zawody@fdt.poznan.pl


Dane do przelewów
Markiewicz Art Complex sp z o.o
os.B.Chrobrego 117
60-681 Poznań
NIP 9721266230
nr konta
PKO 83 1020 4027 0000 1402 1372 0554

SUCHY LAS/OBORNIKI

ORGANIZACJA
Iwona Markiewicz
biuro mailowe Marta Stroińska Kuboń
recepcja Barbara Janusz -Suchy Las
recepcja Lilla Płomińska -Oborniki
e-mail:srt.oborniki@fdt.poznan.pl

BIURO
Gimnazjum nr 3 Oborniki ul.Piłsudskiego 28
Lila Płomińska 509 605 184
wt-czw godz:16:00-19:00

Dane do przelewów
SRT KONTRAST
ul.Tomaszewskieg 7
60-692 Poznań
NIP 7871563098
konto
ING 18 1050 1520 1000 0097 1792 9401
+ imię i nazwisko, grupa, mc

Dane do korespondencji
SRT KONTRAST
ul.Tomaszewskiego 7
60-692 Poznań