Iwona Markiewicz

Dyplomowana zawodowa tancerka, absolwentka Szkoły Baletowej w Poznaniu. Od 1994 r. założycielka, dyrektor, choreograf, instruktor i manager Szkoły Ruchu i Tańca Kontrast oraz prezes Fundacji Dzieci Tańca. Tytan pracy i „człowiek relacja", od którego podopieczni dosłownie nie mogą się odkleić ;)

Motto : „Nawet najdalsza podróż zaczyna się od pierwszego kroku"

Zawodową pracę rozpoczęła w Polskim teatrze Tańca Conrada Drzewieckiego ( potem u Ewy Wycichowskiej), kończąc w Teatrze Wielkim w Poznaniu. Pracowała na stanowisku pedagoga w Państwowej Szkole Baletowej w Poznaniu prowadząc zajęcia z tańca ludowego, jazzu i stepu. Brała udział w licznych warsztatach krajowych i zagranicznych m.in :

  • technika tańca współczesnego - E.Hartmman, Puck Heił, Leslie Friedman,
  • funky/jazz - A.Wat , G.Bernal,
  • broadway jazz- Phil La Duca, J. Soutter, T.Kaspar,
  • hip-hop new style - J.C.Marignale, G.Minasi, A.Samba,
  • technika release – Gili Clark

Studiowała pedagogikę baletu w Akademii Muzycznej w Warszawie, oraz w Akademii Rolniczej w Poznaniu Technologię Żywienia Człowieka. Połączyła oba zawody będąc ekspertem w dziedzinie racjonalnego odżywiania się osób obciążonych dużym wysiłkiem fizycznym. Jest konsultantem d/s żywienia uczniów Szkół Baletowych i zawodowych tancerzy. Laureatka ogólnopolskiego konkursu „Kobieta Przedsiębiorcza 2003" organizowanego przez Avon Cosmetics Polska.

Iwona Markiewicz jest organizatorką wyjazdów na Ogólnopolskie i Międzynarodowe Festiwale Tańca, imprez kulturalnych, promujących osiągnięcia uczestników zajęć tanecznych na terenie miasta i powiatu, oraz warsztatów tańca z udziałem polskich i zagranicznych mistrzów tańca. Od 2016 roku organizuje Ogólnopolskie Mistrzostwa Polski Mark ‚n' Move, które już wpisały się w kalendarz corocznych imprez kulturalnych w Poznaniu. Wraz z mężem Maciejem Markiewicz od 1997 roku zajmuje się prowadzeniem obozów artystycznych na których wykwalifikowani instruktorzy prowadzą warsztaty taneczne, wokalne, rysunkowe i malarskie.

Mateusz Markiewicz

Założyciel Mark It Agency i współtwórca brandu Young Stars Dance oraz SRT Kontrast. Instruktor i choreograf tańca Hip Hop. Zaraża dzieci i młodzież pasją do tańca oraz rozwoju, aby każdego dnia stawali się lepszą wersją siebie.

Motto : „Pasja doprawiona ciężką pracą doprowadzi cię wszędzie tam gdzie tylko chcesz".

Kształci się na terenie całej Polski oraz cyklicznie w najlepszych szkołach tańca w Los Angeles (Millenium Dance Complex, Debbie Reynold's Dance Studio, Movement Lifestyle, Edge Performing Arts Center). W 2009 roku został wybrany spośród tysięcy tancerzy do projektu filmowego – „Shabba Doo Remastered" zrealizowanego w Toronto (Kanada) z żywą legendą i jednym z twórców tańca lockin' - Shabba Doo - gwiazdą hollywoodzkich filmów Breakin' & Breakin' 2: Electric Boogaloo, uznawanych dziś za biblię tańca ulicznego.

Wielokrotny Mistrz Polski w kategorii hip hop solo. Obecnie współpracuje z czołowymi szkołami tańca w Polsce służąc swoim wieloletnim doświadczeniem w branży. Specjalizuje się w dziedzinach takich jak: Hype, New Age, Waacking, B-boying.

Katarzyna Markiewicz

Założyciel Mark It Agency i współtwórca brandu Young Stars Dance oraz SRT Kontrast. Instruktor i choreograf tańca Hip Hop. Energiczna i charyzmatyczna postać, która sprawia że nie da się o niej zapomnieć.

Motto : „Jak robisz cokolwiek, tak robisz wszystko."

Uczęszczała do Ogólnokształcącej Szkoły Baletowej w Poznaniu. Kształci się na terenie całej Polski oraz Los Angeles w takich szkołach jak: Millenium Dance Complex, Debbie Reynold's Dance Studio, Edge Performing Arts Center, Movement Lifestyle. Spośród tysięcu tancerek została wybrana do projektu filmowego – „Shabba Doo Remastered" w Toronto (Kanada) z żywą legendą i jednym z twórców tańca lockin' - Shabba Doo - gwiazdą hollywoodzkich filmów Breakin' & Breakin' 2: Electric Boogaloo, uznawanych dziś za biblię tańca ulicznego.

Prowadzi warsztaty w całym kraju. Jako pierwsza rozprowadziła w Polsce Booty Poppin'/Hi Def prowadząc lekcje w polskich szkołach tańca. Głownie zajmuje się takimi stylami jak: house (electro house, old school house), hi def, hh old school, raggea/ dancehall. Na swoim koncie ma liczne osiągnięcia na randze krajowej, europejskiej i światowej.

Marta Dorna

Wesola , energiczna i ciagle uśmiechnięta .

Instruktor , tancerka SRT Kontrast . Specjalizuje się w hip-hopie . Prowadzi także ABC klasyki z maluchami . Swoją wiedzę przekazuje w formie zabawy . Na jej zajęciach jest bardzo wesoło a dzieci zawsze wracają z ogromna chęcią . Największa satysfakcję sprawia jej radość tańczących dzieci a uśmiechy i atmosfera jest bezcenna . Do swojej pracy przygotowuje się bardzo starannie -dobra organizacja to podstawa 🙂 Praca z dziećmi daje jej mnóstwo energii dzięki czemu osiąga w życiu to co ja cieszy i przychodzi do pracy z przyjemnością . Motto" Póki żyjesz tańczysz, póki tańczysz żyjesz.

Victor Baeza

Jest to instruktor niezwykle energetyczny. Licencjonowany instruktor ZUMBA fitness , muzyk, tancerz , choreograf , kongero,juror na PRIMAVERA SALSA OPEN 2011. Victor ma wiele wiele osiągnięć między innymi: Mistrz Polski Salsa Solo , Dwukrotny Mistrz Polski Salsa w Parach , Vice Mistrz Świata Salsa Solo w Austrii, Dwukrotny zwycięzca na Primavera Salsa Open w kategorii RUEDA DE CASINO, oraz Zwycięzca Głównej Nagrody GRAND PRIX.

Prywatnie urodził się w Santiago de Chile, poznawał doskonalił techniki tańców latynoamerykańskich. Absolwent Universidad Central de Chile.
Szkolił się u wielu znanych instruktorów między innymi : Kiko Pate, Carlos Valenzuela, czy Pedro Bacho Vergara. Brał czynny udział w Festiwalach Tanecznych na całym Świecie między innymi: an Francisco Dance Festival USA, Danza en Santa Fe ARGENTYNA, I-Lan International Festival TAIWAN,Asia-Pacific Economic Cooperation APEC Santiago de Asia-Pacific Economic Cooperation APEC Santiago de CHILE.
Z zajęć wyjdziecie zadowoleni, uśmiechnięci ,a bioderka same będą dopominały się o latynoskie rytmy. Dodatkowo możemy zdradzić ,iż oprócz wspaniałej atmosfery na zajęciach nie zabraknie również wylanych „siódmych potów".

Magdalena Świtalska

Uzyskała tytuł Instruktora akrobatyki sportowej jak i licencjata na kierunku wychowanie fizyczne na Akademii Wychowania Fizycznego w Poznaniu. Od dziecka zarażona pasją do akrobatyki sportowej chce się nią dzielić z innymi. Od wielu lat trenuje skoki na trampolinie u trenera Józefa Ślusarka, założyciela sekcji akrobatyki w Poznaniu. Wielokrotna medalista i Mistrzyni Polski. Reprezentantka kraju na zawodach międzynarodowych. Sędzia związkowy skoków na trampolinie. Nadal kontynuuje naukę robiąc Magistra, trenera akrobatyki oraz I stopień fizjoterapii. Niesamowicie sympatyczna osoba , zarażająca swoją największą pasją.

Marta Florczak

była uczennica Ogólnokształcącej Szkoły Baletowej w Poznaniu. Absolwentka WSPiA na kierunku fizjoterapii. Obecnie fizjoterapeutka w ośrodku psychoterapii i leczenia uzależnień. Występowała na deskach teatrów między innymi w Filharmonii Berlińskiej, w Teatrze Wielkim w Poznaniu oraz w Operze Bałtyckiej w Gdańsku. Specjalizuje się w tańcu klasycznym. Uwielbia pracę z dziećmi, jednocześnie ucząc ich techniki tańca klasycznego, bacznie przygląda się ich ewentualnym wadom postawy, aby szybko je skorygować.

Julia Stróżyk

Aktualna maturzystka. Trenuje skoki na trampolinie, które są jej pasją , dzięki której chciałaby zarażać tym sportem innych i dzielić się doświadczeniem. Jej osiągnięcia: kilkukrotnie Mistrzostwo Polski w skokach synchronicznych, Mistrzostwo Polski w skokach drużynowych, brązowy medal na Mistrzostwach Polski indywidualnie Startuje również na zawodach międzynarodowych .

Karol Mędak

Tańczy ponad 10 lat, a przekazuje wiedzę od 4 lat . Dwukrotny II vicemistrz Wielkopolski w tańcach standardowych, finalista Turnieju o Puchar prof. Mariana Wieczystego, najsłynniejszego i najstarszego turnieju tańca towarzyskiego w Polsce. Zajęcia prowadzi z dziećmi , młodzieżą , dorosłymi , parami turniejowymi i parami ślubnymi. Tańczy i uczy z pasji . Szkoli się regularnie u najlepszych trenerów w Polsce , a zdobytą wiedzą lubi się dzielić ze swoimi uczniami.


       

KONTAKTPOZNAŃ, SUCHY LAS

BIURO
Ewa Muszalska nr telefonu 510 831 604
Grażyna Grzegorczyk 510 431 541
Studio SRT Kontrast
ul.Tomaszewskiego 7
po-wt-śr-17:00-20:00
czw-16:30-20:00
pt- 16:30-20:00
BIURO
Dom Kultury Dąbrówka
Justyna Błaszków
środa-piątek
16:00-20:30

BIURO ZAWODÓW, KONCERTY
​Grażyna Grzegorczyk​ 510 431 541

Dane do przelewów
Markiewicz Art Complex sp. z o.o.
os.B.Chrobrego 117
60-681 Poznań
NIP 9721266230
nr konta
PKO 83 1020 4027 0000 1402 1372 0554

OBORNIKI

ORGANIZACJA
Iwona Markiewicz
Anna Łukaszyk
tel:601 551 282
e-mail:srt.oborniki@fdt.poznan.pl

BIURO
Gimnazjum nr 3 Oborniki ul.Piłsudskiego 28
Lila Płomińska 509 605 184
wt-czw godz:16:00-19:00

Dane do przelewów
Markiewicz Art Complex
os.B.Chrobrego 117
60-681 Poznań
NIP 78781469933
konto
ING 13 1050 1520 1000 0091 3992 4048
+ imię i nazwisko, grupa, mc

Dane do korespondencji
Markiewicz Art Complex Szkoła Ruchu i Tańca
ul.Tomaszewskiego 7
60-692 Poznań